Autoři Cyberpunku 2077 chystají na letošní E3 velké překvapení. Bude to datum vydání nebo nový titul?

Vývojářské studio CD Projekt RED čeká dosud nejdůležitější veletrh E3 v historii této společnosti. Uvedl to šéf studia Adam Kicinski v rozhovoru s investory firmy. Podle něj chystají v Los Angeles skutečně velké vystoupení. 

Další informace Kicinski sice neprozradil, ale dodal, že se fanoušci mohou těšit na jedno velké překvapení. Je otázkou, zda bude souviset s chystaným Cyberpunk 2077 (například, že vyjde už letos), nebo zda půjde například o oznámení nové AAA hry, kterou Poláci už také připravují. Každopádně je jisté, že nepůjde o vystoupení popové hvězdy, čímž Kicinski narážel na nedávné spekulace o tom, že součástí Cyberpunku 2077 bude Lady Gaga.

Tip na článek:  Cyberpunk 2077 čelí drtivé kritice. Duchovní otec kyberpunku William Gibson ho nazval generickým reskinem GTA

Jeden z investorů se následně zeptal, zda Kicinski považuje veletrh E3 za nejlepší příležitost k oznámení nového titulu. Šéf CD Projektu to pouze bez dalších detailů připustil. Každopádně je to další důvod, proč se na E3 2019 těšit ještě více než dosud.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vietrak
Host
Vietrak

To jsem zvedavy… porad tak nejak doufam, ze Cyberpunk vyjde jeste letos… a neco mi rika, ze ano… ;)) muj tip je 26.8.2019… Proc zrovna toto datum…? Napadlo me to pri jednom tajemnem tweetu, ktery CD Project zverejnili…