Battlefield 5 v novém videu. Prezentuje osmičku map, které hra nabídne

Battlefield 5 v podstatě uzavře sezónu velkých předvánočních herních pecek, a aby si ho ještě někdo po předchozím maratonu absolvovaném v Call of Duty: Black Ops 4 (recenze), AC: Odyssey (recenze) nebo Red Dead Redemption 2 (recenze) koupil, bude potřebovat řádně podpořit. A to také společnost Electronic Arts činí. Díky tomu se teď můžete podívat na nové video, které ukazuje osmičku map, jež budou ve hře od samého počátku.

Mapy se jmenují Twisted Steel, Arras, Narvik, Fjell 652, Rotterdam, Devastation, Hamada a Aerodrome a zavedou vás na různá bojiště druhé světové války, ať už v Německu, Francii nebo Nizozemsku. Trailer nabízí také ochutnávku mapy Panzerstorm, na kterou si ale počkáme do prvního rozšíření. Ta budou kontinuální a nakonec rozšíří počet map v Battlefieldu 5 na úctyhodný počet.

Ještě před vydáním se můžete seznámit s HW požadavky Battlefieldu V, které byly ve finální podobě oznámeny dnes. Hra pak vychází 20. listopadu 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Battlefield 5 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na