Blizzard představil World of Warcraft: Shadowlands

V pořadí již osmý datadisk pro World of Warcraft se přesně podle dřívějších spekulací dočkal odhalení právě na letošním BlizzConu. Dojem z celého představení nové expanze ještě umocnila skutečnost, že letos probíhají oslavy patnácti let existence World of Warcraft a pětadvaceti let od zrození značky WarCraft.

Nový datadisk nese podtitul Shadowlands a hned první trailer potvrdil to, o čem se šuškalo již delší dobu – na scéně se opět objeví legendární Lich King. Ten ovšem hned v prvním traileru dostane výprask od Sylvanas, která bude podle všeho i v tomto nadcházejícím rozšíření jednou z nejzápornějších postav.

Představení nového datadisku v průběhu úvodní série přednášek bylo překvapivě skoupé na informace, nedozvěděli jsme se například, jaká bude po vydání datadisku nová maximální úroveň. Již nyní ovšem víme, že se podíváme do celé řady nových lokací, které jsou již tradičně velmi rozmanité a graficky opravdu nádherně zpracované. Samozřejmostí je rovněž přidání nové série dungeonů a raidů.

World of Warcraft: Shadowlands je již nyní možné předobjednávat a přímo na BlizzConu je šance si hru reálně vyzkoušet. Vydání bychom se měli dočkat příští rok. O dalších novinkách vás samozřejmě budeme informovat.

World of Warcraft: Shadowlands – Cinematic Trailer

World of Warcraft: Shadowlands – Features Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sirda
Host
Sirda

Max lvl bude 60. Jakmile vlezete na Shadowland, ze 120 se stane 50. Lze lvlovat 1-50 napriklad pouze na TBC. Co lvl to nějaký talent. Dnes od 19h bude deep dive….tak sledujte live stream.