Blizzard porušil svůj slib. Warcraft 3: Reforged vyjde až v lednu

Několikrát vývojářské studio Blizzard hráče ujistilo o tom, že očekávaný remake legendární strategie Warcraft 3: Reforged vyjde ještě do konce tohoto roku. Moc času už nezbývalo, a tak se dalo předpokládat, že se tak stane v příštích dnech.

Jenže nestane. Blizzard sice konečně odhalil oficiální termín vydání, ten však není prosincový, nýbrž až lednový. Warcraft 3 Reforged tak vyjde 29. ledna 2020.

Hru už je každopádně možné předobjednat, což alespoň zajistí přístup do probíhajícího multiplayerového betatestu, takže hráči mají možnost se k části hry přeci jen dostat do konce roku. Je možné vybírat mezi standardní a Spoils of War edicí. Druhá jmenovaná nabídne ještě řadu drobností navíc, a to nejen pro samotnou hru, ale i pro další tituly ze stáje Blizzardu.

Blizzard v blogovém příspěvku přiznal, že se Warcraft 3: Reforged snažil dokončit do konce tohoto roku, ale s blížícím se termínem bylo stále jasnější, že to nebude možné. Vývoj si zkrátka žádal více času, což dost možná souvisí s nedávnými změnami v singleplayerové kampani, ze které se autoři nakonec rozhodli vyhodit plánované změny.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kira
Host
Kira

Za mě je v pohodě že vývoj odloží. Lepší odložit a opravit chyby, než aby to dopladlo jako s novým wowkem. Je vidět, že se kluci poučili.