Velký zimní výprodej na Steamu právě odstartoval

Také letos vás internetový obchod Steam nechá před vánočními svátky doplnit herní knihovničku po okraj za výrazně nižší, někdy až symbolické ceny. Startuje totiž výprodej zvaný Steam Winter Sale 2019. Jako každý rok, také letos se můžete těšit na velké slevy napříč sortimentem – od nedávno vydaných AAA titulů po nezávislé kousky.

Také letos probíhá doprovodná akce, která se točí kolem vánočního období. Prostřednictvím nákupů sbíráte tokeny, jež pak můžete směnit za bonusy, například v podobě nálepek do chatu. Nebo si je ušetříte, abyste získali voucher, který vám zaručí slevu na příští nákup.

Zimní výprodej na Steamu bude trvat až do 2. ledna 2020. V prvních dnech se může stát, že bude mít platforma pod náporem zájemců problémy se servery.

Mezi zajímavé kousky, které můžete v akci zakoupit, patří jednoznačně PC verze Red Dead Redemption 2, která je k mání za 47,99 EUR. Letošní ročník oficiálních formulí F1 2019 je k dispozici za 21,49 EUR. Simulaci zábavního parku Planet Coaster můžete mít za 7,59 EUR. Atraktivní akce The Surge 2 stojí 29,99 EUR.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na