Call of Duty: Modern Warfare vychází. Kdy bude možné hrát?

Vydání jedné z nejočekávanějších her roku – Call of Duty: Modern Warfare – je na spadnutí. Takzvaný preload, tedy možnost stažení dat do počítače, běží už od 22. října, takže si dopředu můžete zajistit vše potřebné, abyste v den D a hodinu H hru už jen spustili. Důležité je pochopitelně vědět, kdy tento čas nastane.

  • Vydání Call of Duty: Modern Warfare pro PC – na Battle.netu bude CoD MW hratelné od 25. října 2019 v čase 03:00 ráno (tedy v noci ze čtvrtka na pátek) našeho času.
  • Vydání Call of Duty: Modern Warfare pro konzole – majitelé verzí pro Playstation 4 a Xbox One mohou hrát už od 25. října 2019 v čase 00:00, tedy přesně o půlnoci, rovněž ze čtvrtka na pátek.

Nutný je Activision účet

Abyste si mohli Call of Duty: Modern Warfare, potřebujete nejen účet na platformě Battle.net, případně své konzoli, ale také takzvaný Activision účet. Pro jeho získání se registrujte na oficiálním webu a následně ho spojte se svou platformou.

Pokud spojíte více systémů s účtem Activision, můžete díky funkci Cross-Save svůj pokrok ve hře využít také na jiných platformách, tedy například z PC na Playstation 4.

Tip na článek:  Sony nevydá Call of Duty: Modern Warfare v Rusku. Nechce si to rozházet s vládou

Velikost downloadu a Day One Patch

Zatím není známa přesná datová velikost, kterou bude třeba před startem Call of Duty: Modern Warfare stáhnout. Oficiální HW požadavky nicméně uvádějí 175 GB volného místa na disku, což ale podle všeho zahrnuje také dodatečný DLC obsah.

Download na PC váží přibližně 130 GB, ale zde už je zahrnut takzvaný day one patch, který je pro spuštění CoD MW nutný. Velikost dat na Playstation 4 a Xbox One uvádějí hráči mezi 70 a 100 GB. Následovat však bude ještě 30 GB velký day one patch.

Tip na článek:  Call of Duty: Modern Warfare - HW požadavky. Jsou překvapivě nízké

Je možné hrát Call of Duty Modern Warfare dříve?

Výše uvedené časy se vztahují na všechny edice Modern Warfare. Vzhledem k tomu, že Activision cílí na globálně synchronizovaný start, neumožnil nikomu přednostní přístup. Do oběhu se nicméně dostalo několik fyzických kopií, které byly podle Activisionu ukradeny. Ty se podle všeho podařilo spustit v offline módu.

Call of Duty Modern Warfare – launch trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na