Chaos je dokonán. System Shock 2 se dočká remasteru

Pokud nesledujete herní branži opravdu důsledně, je dost možné, že se poněkud ztrácíte ve zprávách o vzkříšení značky System Shock. Reálně se dosud nic moc neudělalo, ale ve věci jsou oznamovány další a další projekty, které se přitom potýkají s různými problémy.

Vývojářské studio Nightdive, které ještě nedávno stálo před krachem, nyní celý chaos dokonalo a oznámilo záměr přivést na trh System Shock 2: Enhanced Edition. Abyste rozuměli – tito tvůrci mají rozdělaný plnohodnotný remake System Shocku, na který vybírali prostředky od fanoušků a u kterého se jeden čas zdálo, že nikdy nevyjde.

System Shock 2: Enhanced Edition každopádně není remakem druhého dílu, nýbrž jen rozšířenou edicí, který nabídne textury ve vyšším rozlišení, vylepšené ovládání a nějaké funkce navíc jako podporu modů a achievementů. Ostatně, také první System Shock už se podobné edice dočkal. Vyšla v roce 2015.

Tip na článek:  Autoři si se System Shock Remake dlouho nevěděli rady. Nové video konečně ukazuje finální podobu

A pak je tu ještě System Shock 3, na kterém pracuje pro změnu studio Otherside, kterému se příliš nepovedl předchozí titul Underworld Ascendant. Každopádně, na hře se podílejí giganti herního průmyslu jako Warren Spector a Paul Neurath, takže naděje tu přeci jen určité jsou.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
trawex76
Host
trawex76

Pan pisatel je očividně člověk s přehledem. Víte vůbec jak vypadá ten remaster SS1? Nic co by tu už 10 let nebylo. To samé dvojka. Textury? Podpora módů? Ale no tak. To už máme přece x let. To přece není remaster. Jen slepení toho co už fanoušci dávno vytvořili. Nedělejte z lidí a že sebe blbce.