Chceme změnit herní průmysl, vyhlašují autoři Cyberpunk 2077 svůj ambiciózní plán

Cyberpunk 2077 nemá být pouze vynikajícím RPG, ale má rovnou také změnit celý herní průmysl. Tato slova zazněla od Patricka Millse, který se ve vývojářském studiu CD Projekt RED stará o úkoly, které pak hráč bude ve hře plnit.

V rozhovoru s magazínem Edge Mills prozradil, že v CD Projektu byla vždy přítomna ambice, ukázat hernímu průmyslu, jak se tahle práce má dělat. Pryč od etablovaných metod a naopak hledat nové, neprobádané cesty. “Chceme změnit herní průmysl. Chceme ukázat, že děláme věci jinak. Nemusíme dělat všechno, jako ostatní. Naším mottem je, že jsme rebelové,” uvedl Patrick Mills.

V případě Cyberpunku 2077 přitom nepůjde jen o neotřelou hratelnost, ale také netradiční vyprávění příběhu. Autoři se podle Millse v žádném případě nebojí politických témat a nebudou se jim vyhýbat. Od hry prý máme čekat “velkou dávku upřímnosti“. To ostatně odpovídá předchozím výrokům autorů, když tvrdili, že Cyberpunk 2077 bude politickou hrou.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Chceme změnit herní průmysl, vyhlašují autoři Cyberpunk 2077 svůj ambiciózní plán"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mech
Host

Nakecaj toho hodne…

Martin
Host

Naprosto nudná a nezajímavá hra, která propadne, ale alespoň si natlučou a vrátí se k Zaklínačovi.

Petr
Host

Já chci taky umět věštit budoucnost. Tohle bylo dost hustý. Wow.

Johny
Host

Ty ses asi zbláznil. Tato hra bude naprostá pecka. To je už teď jasné.

TOPlist