Command and Conquer by se mohl vrátit ve velkém stylu. EA uvažuje o remasteru a pak – kdo ví

Říct, že se mobilní verze slavné strategické série, která vyšla pod názvem Command and Conquer: Rivals, nesetkala s kdovíjak vřelým přijetím, by bylo velkým zkrášlením celé situace. Hráči brutálně zjednodušenou hru hodili tvůrcům na hlavu. To ale není vina samotné značky, ba právě naopak – jen to ukazuje, že nestačí vzít slavné jméno a napasovat ho na primitivní titul.

Jeden z producentů společnosti Electronic Arts, Jim Vessela, však odhalil plány společnosti na skutečný návrat Command and Conquer. “Po oznámení Rivals jsme vás slyšeli hlasitě a zřetelně: komunita chce Command and Conquer zpět na PC. A jako dvacetiletý fanoušek série to mohu jen podpořit. Zkoumáme zajímavé způsoby, jak remasterovat klasické PC série, a naše snahy směřujeme k oslavám 25. výročí.” Vessela dodal, že od fanoušků uvítají feedback.

Těžko říct, co přesně EA chystá, ale remastery jednotlivých dílů Command and Conquer a Red Alert by rozhodně nebyly od věci. Microsoft ostatně touto cestou obnovil Age of Empires, což vedlo k následnému odhalení čtvrtého dílu. Poptávka po strategiích opět stoupá a sílí rovněž hráčské PC publikum.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

tak to by bylo super neváhal bych ani sec. nad koupí klasického redAlerta to byla skvělá strategie.Dnes je mnoho her které se snaží napodobit CaC ale nikomu se to nikdy nepovedlo.Tak doufám že EA se do toho pustí a na vánoce budu mít dáreček jasný 🙂