Conan Unconquered je slibnou strategií. Podívejte se na záběry z hraní

V podobě chystaného titulu Conan Unconquered kombinuje vývojářské studio Petroglyph klasickou realtime strategii s principem oblíbených tower defense her. Na procedurálně generovaných mapách budou hráči stavět svou pevnost a co možná nejdéle odolávat nepřátelským hordám. V novém videu jsou k vidění záběry z hraní doplněné o komentář tvůrců.

V závislosti na herním módu nepřátelské hordy jednou ustanou, ovšem Petroglyph slibuje také nekonečnou hru. Conan Unconquered s můžete zahrát buď sami nebo v kooperativním módu pro dva hráče. Spolu s kamarádem nebo spoluhráčem, kterého vám přidělí matchmaking, si tak můžete rozdělit práci. Abyste mohli pevnost náležitě vybudovat a vycvičit jednotky, budete potřebovat nejprve suroviny, které je třeba získat v okolí.

Tip na článek:  Legendární Duna se vrací. V průběhu šesti let vznikne hned trojice her

Autoři se netají inspiračními vlivy, kterými pro ně byly především klasiky jako Stronghold, ale také nedávné nezávislé hity jako They Are Billions nebo Frostpunk.

Conan Unconquered vychází ve 2. čtvrtletí tohoto roku, a to na PC. Titul vydává společnost Funcom, která v rámci herního průmyslu drží licenci na Conana.

Conan Unconquered – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Adrien
Host
Adrien

Nechápu kterej idiot může dát záběr z hraní stylem 5sec video hry 20sec záběr na svuj xicht … fakt otřes….

funboy
Host
funboy

Nuda jako prase, tohle všechno bylo plánovaný do Conan Exiles, njn rozvoj měst, zapojení npc do ekonomiky města, války mězi městy apod. Takže já si to rozhodně kupovat nebudu je to shit.