Desperados 3 coby pokračování legendární taktické strategie vyjde v létě

Ačkoliv společnost THQ Nordic kupuje nová studia za nekřesťanské peníze jako na běžícím páse, příliš se jí nedaří dokončovat rozpracované projekty. Už poměrně dlouho tak vzniká pokračování série legendárních taktických strategií Desperados, jež svého času skvěle navázala na podobně laděné Commandos.

Už před časem vydavatel oznámil, že Desperados 3 určitě nevyjde v tomto obchodním roce, který končí dubnem 2020, přestože původně se se hrou počítalo ještě pro loňský rok. Vypadalo to tak, že se datum vydání dosti vzdálí. Nakonec to ale nemá být tak špatné. THQ Nordic totiž v aktuální tiskové zprávě uvedla, že hru plánuje vydat v létě 2020, ovšem bez konkrétního termínu. Ten se zřejmě dozvíme v průběhu dalších měsíců.

Pro ukrácení dlouhého čekání tu máme nový trailer. Video trochu podrobněji představuje postavu Doca McCoye, který si nerozumí jen s medicínou a stříkačkami, ale také speciálně upraveným koltem. Ten mu umožňuje bezpečně likvidovat nepřátele z větší vzdálenosti.

Desperados III - screenshoty
« 1 z 18 »

Desperados 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na