Diablovka Darksiders Genesis vyjde už letos. Konzolisté si ale počkají

Atraktivní akční RPG ze světa Darksiders vyjde poměrně nečekaně už letos. Oznámila to vydavatelská společnost THQ Nordic. Vydání Darksiders Genesis na PC a platformě Google Stadia je plánováno na 5. prosince 2019. Majitelé konzolí Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch si nicméně budou muset počkat až na 14. února 2020.

Darksiders Genesis čerpá z oblíbeného světa a přitom nabídne nový herní zážitek. Příběh se odehrává před původními Darksiders a v jeho centru stojí postavy Války (War) a Sváru (Strife). Ty procházejí dobrodružstvím společně, z čehož plyne možnost hrát v kooperaci s dalším hráčem.

Tato diablovka nabídne tradičně frenetické souboje, spoustu předmětů, které můžete sbírat a poměřovat, stejně jako možnost kontinuálně a pravidelně rozvíjet postavu. Chybět nebudou ani stovky a tisíce nepřátel včetně hutných bossů.

Tip na článek:  Darksiders Genesis oznámeno. Překvapivě jde o diablovku, podívejte se na trailer

Darksiders Genesis vytváří vývojářské studio Airship Syndicate, které před časem založil Joe Madureira, jeden z duchovních otců prvního a dnes už kultovního Darksiders.

Darksiders Genesis – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny
Host
Johny

Tak jsem zkouknul gameplay z gamescomu a škoda.Vskutku asi nejde i tradiční diablovku : ( . Přijde mi to spíše jako Pegan Online nebo jako Warhammer Kill Team co sem mastil s kámošem na x360 . Takže nic….Vypádá to hezky a hrát to asi pujde,ale není dle mého očekávání .

Johny
Host
Johny

Videjko pod článkem mě celkem pobavilo,ale doufám,že to nebude jen takto humorně odlehčené a dostaví se trochu epičnosti,když se jedná o téma války,smrti a podsvětí a jelikož sem Darksiders 1 a 2 trochu hrál,tak jsem i v obraze ,ale až samotná hratelnost rozhodne zda to bude stát za to.Já trochu doufám,že to bude lepší než letošní Chaosebane,které celkově zklamalo i když se na první pohled tvářilo dobře. Graficky mě Darksiders připomíná spíše Torchlight 2 , což není ke škodě, jelikož to jsem si docela užil (možnosti mazlíčka a v celku zajímavý a rozsáhlý gear farming ) . Takže snad se… Číst vice »

Dahakere
Host
Dahakere

Porovnávání s Diablovkama nemá naprosto žádný smysl, protože Darksiders prostě Diablovka, jak každý píše, nebude !!! Zatím to má podle videí a dostupných informací nejblíže asi k Lara Croft and the Guardian of Light. Prostě akční co-op mlátička co má s Diablem společnou tak maximálně kameru. A kamera diablovku opravdu nedělá.