Epic rozdává parádní survival Subnautica. Jde o letos vydanou hru

Společnost Epic Games nedávno s velkou parádou spustila svůj herní obchod Epic Store, a kdo si tenkrát myslel, že nemá mnoho šancí, musí být jeho velkým nástupem překvapen. Kromě řady exkluzivních titulů, které přes něj budou k mání, nyní rozdává vynikající survivalovou hru Subnautica.

Subnautica nabízí skvělé zážitky pod hladinou moře, kde bojujete o přežití, když zde ztroskotáte se svou lodí Aurora. Zpočátku máte k dispozici jen velmi omezené vybavení, později se ale dostanete k mnohem zajímavějším kouskům, což ale pochopitelně nebude snadné. Můžete také budovat vlastní základnu a z ní pak vyrážet na expedice.

Tip: Jaké má podmořský hit Subnautica HW požadavky? Stačí slabší počítač

Subnautica se stala velkým překvapením letošního roku a v naší recenzi sklidila velmi slušné hodnocení. “Ačkoliv nejsem kdovíjakým fanouškem survivalových her, Subnautica mě nesmírně bavila. Na hře je dobře patrné dlouhé testování, protože takřka všechny její prvky působí perfektně vyladěným dojmem. Zároveň vám nehází samoúčelné klacky pod nohy jen proto, aby byla více hardcore. Mnohem více si zakládá na působivé atmosféře a dobře vyprávěném příběhu. Sice tím výrazně ztrácí v hodnotě znovuhratelnosti, ale zmíněnými aspekty to plně vynahrazuje,” shrnul svou recenzi Miloš Krečmar.

K získání Subnauticy stačí, když se na Epic Store registrujete a hru přidáte do své knihovny. Zůstane zde již napořád, což je skvělé, když zvážíte, že hra standardně stojí 20 EUR.

Subnautica – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Marian
Host
Marian

po stažení error code 2503 a 2502 nejde nainstalovat