Pro Evolution Soccer 2019 oficiálně oznámen. Zakope si David Beckham i unavení fotbalisté

To, co před pár dny bylo jen velmi pravděpodobnou spekulací, se stává oficiálním. Pro Evolution Soccer 2019 bude dalším dílem oblíbené fotbalové série a vyjde 30. srpna 2018. Ne, to opravdu není nic překvapivého. Ale teď už aspoň víme, jak bude PES 2019 konkurovat letošnímu ročníku FIFA bez licence na Ligu mistrů.

Jednou z nejdůležitějších novinek PES 2019 bude únava. Dosud hráči v průběhu partie ztráceli pouze výdrž, což se projevilo tak, že ke konci partie už nedokázali tak dlouho sprintovat. Jenže jak známo, únava je mnohem komplexnější jev a projevuje se například i po psychické stránce. Bude tak ovlivňovat mnohem více faktorů v rámci výkonu a chování hráčů na trávníku.

Loňský ročník konečně sjednotil grafickou kvalitu PC verze s konzolovkami pro Xbox One a Playstation 4. Letos by tomu nemělo být jinak. Konami oznámilo, že všechny verze budou podporovat 4K a HDR.

FIFA jako vzor?

Velkých změn dozná mód myClub. Stejně jako v nesmírně oblíbeném módu FIFA Ultimate Team si vytvoříte vlastní tým a prostřednictvím výher budete získávat in-game měnu, kterou pak můžete proměňovat za nové hráče.

V Pro Evolution Soccer 2019 dostane myClub mód také legendární fotbalisty a hráče týdne, jejichž hodnoty budou krátkodobě navýšené. Úspěšný model konkurenční FIFA a jejích FUT ikon, případně Team of the Week se zde evidentně stal vzorem.

Přepracování se opět dočkají také menu PES 2019, a to tak, aby zobrazovaly dynamické zprávy. Vrací se také nastavení sněhu, takže se brzy budete moct prohánět i po bílých pažitech.

Ještě více realismu a David Beckham

Takřka povinným je potom příslib Konami směřující k ještě větší realističnosti a autentičnosti hry. Za tímto účelem se vývojáři zaměřili v podstatě na všechny aspekty, které hra nabízí. Tu více, tu méně je potom poupravili. Týká se to následujících oblastí:

  • Nové mechaniky střelby.
  • Vylepšení fyziky míče, pozicí míče a hráčů, stejně jako hráčských schopností a technik.
  • Pokročilý fyzikální propočet brankové sítě.
  • Více možností pro oslavy gólu.
  • Realističtější efekty ve 4K a HDR na všech platformách.
  • V reálném čase generované efekty stínů a vylepšené osvětlení díky “Global Illumination”.
  • Nový systém vyjednávání a realističtější transfery v módu Mistrovské ligy.

Pro Evo 2019 vyjde 30. srpna na PC, Playstation 4 a Xbox One a bude se pyšnit dvěma velkými hvězdami. Tou první je Philippe Coutinho z FC Barcelona, který se objeví na obalu standardní verze hry. Kdo je ochoten vydat více peněz a zároveň si tak opatřit výhody v myClub módu, může sáhnout po David Beckham Edition. Oba hráči jsou také hlavními protagonisty prvního traileru.

Pro Evolution Soccer 2019 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Host
Martin

Zdravím, chtěl bych se zeptat. Co se týče těch edici legend, hráči Beckham a třeba Nedvěd budou přístupná i v normálních zápasech nebo jen My Clubu? Děkuji za odpověď