Far Cry 5 bude největším dílem série. Nejspíš se stane také nejprodávanějším

Společnost Ubisoft v rámci prezentace svých hospodářských výsledků odhalila, že chystaná akce Far Cry 5 se stane nejrozsáhlejším dílem série. V zásadě nejde o kdovíjak velké překvapení – série se dosud s každým dílem zvětšovala a nabízela rozmanitější svět.

Far Cry 5, které se odehrává v americké Montaně, tedy nebude výjimkou a nabídne hráčům skutečně bohaté vyžití. V boji proti ďábelské náboženské sektě budete moct zvolit několik různých postupů hraní.

Ubisoft si od Far Cry 5 slibuje také velké prodeje. Hra vychází 27. března, přičemž široko daleko není žádná podobně velká hra, a proto by si titul mohl uzmout velkou část zájmu hráčů. Vydavatel dokonce počítá s tím, že by se Far Cry 5 mohlo stát nejprodávanějším dílem série. Tento primát zatím držel Far Cry 3, kterého se prodalo 10 milionů kusů. Mimochodem, právě trojka se dočká remasteru pro Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na