Indiana Jones 5 v problémech. Steven Spielberg nechal přepsat scénář a film byl odložen na rok 2021, kdy bude Harrisonu Fordovi 78 let

Fanoušci kultovní filmové série Indiana Jones si musí na další setkání s Harrisonem Fordem coby Indym ještě počkat. Není tomu tak dlouho, co Steven Spielberg potvrdil, že původně plánovaný scénář nebude použit a že bude zapotřebí napsat zcela nový. Odložení filmu na sebe nenechalo dlouho čekat. Společnost Disney s ním teď počítá až v červenci roku 2021.

Původní příběh pocházel z pera Davida Koeppa, jenž má na svědomí například Jurský park. Nový scénář pak dostal na starosti Joe Kasdan, což pro Lucasfilm není žádná nová tvář. Spolu se svým otcem Lawrencem, který se podílel na řadě příběhů z univerza Star Wars, pracoval naposledy na snímku Solo: A Star Wars Story.

Harisson Ford se v roli lovce pokladů objeví zřejmě naposledy. Není divu, vždyť v době uvedení filmu do kin mu bude 78 let. Premiéra Indiana Jonese 5 pak přijde stylově 40 let po uvedení prvního snímku s tímto hlavním hrdinou.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hulibrk
Host
Hulibrk

Pokud ho v tom filmu už nechtějí, tak mu to mají říct hned a na rovinu xD.