Jedinečná nabídka! Dron DJI Mavic Pro Combo za poloviční cenu

Dron DJI Mavic Pro je považován za jednoho z nejlepších svého druhu, za což si za normálních okolností musíte docela dost připlatit. Pokud však využijete naší jedinečné nabídky, můžete ho mít za polovinu ceny toho, za co se normálně prodává.

DJI Mavic Pro Combo si můžete koupit na Alze za cenu 38 999 Kč. Ano, je to opravdu hodně, proto teď máte možnost stejného drona v kombo balení získat za cenu 23 000 Kč. Stačí v internetovém obchodě Gearbest na této položce v košíku uplatnit slevový kód NyearCZ46 a cena se vám sníží ze standardních 1316 dolarů na konečných 1099 dolarů. Gearbest samozřejmě poskytuje záruku, a pokud by zboží náhodou dorazilo poškozené, zajistí vám jeho bezplatnou výměnu. Není důvod, proč za tohoto skvělého drona platit víc než je nutné a podporovat vysoké (až 100%) marže tuzemských prodejců. Bát se nemusíte ani cla – balík půjde prioritní linkou přes EU.

Můžete si koupit také DJI Mavic Pro (tedy nikoliv Combo verzi). V tomto případě je slevový kód warehouseCZ31, po jehož zadání cena klesne na 925 dolaru, tedy přibližně 19 900 Kč.

DJI Mavic Pro Combo – mistrovský dron

Inteligentní dron DJI Mavic Pro Combo se dokáže vyhnout překážkám. Jeho systém FlightAutonomy se může pochlubit hned pěti kamerami a 2 ultrazvukovými senzory vzdálenosti. Pochopitelně nechybí ani podpora systémů GPS a GLONASS. To vše koordinuje 24 výpočetních jader. Ve sportovním módu vydrží DJI Mavic Pro ve vzduchu 27 minut při rychlosti 65 km/h. To jsou skutečně parametry, které málokterý dron překoná.

Combo balení se vyplatí. Navíc za cenu, za kterou jinde nekoupíte ani samotného drona.

Ale co by to bylo za dron bez pořádné kamery. Ta v Mavicu se pyšní tříosou stabilizací a hravě natáčí videa v rozlišení 4K při snímkové frekvenci 30 fps. Fotit můžete v kvalitě 12mpix.

Verze DJI Mavic Pro Combo zahrnuje nejen samotný dron, ale navíc rozšířené příslušenství v rámci Combo setu včetně nabíječe s autoredukcí, tří akumulátoru a přepravního batohu. To jsou, jak jistě uzná každý milovník dronů, velmi užitečné věcičky.

DJI Mavic Pro – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na