Kartáček na zuby od Xiaomi? To je Oclean SE Rechargeable Automatic Sonic Toothbrush

Někdo by ho mohl nazvat Rolls-Roycem mezi zubními kartáčky, my se ale budeme držet faktů, protože ta jsou v případě Xiaomi Oclean SE Rechargeable Automatic Sonic Toothbrush více než zajímavá. Už jen to, že se technologická společnost jako Xiaomi pustí do výroby kartáčku na zuby, stojí za zmínku. Vždyť tento technologický gigant je v našich luzích a hájích znám především svými povedenými smartphony.

Stejně jako chytré telefony Xiaomi je ale také tento elektrický kartáček na technologické špici. Nabízí celých 72 čistících programů, které si navíc můžete upravit podle svého gusta tak, aby vaše zuby a dásně dostaly tu nejlepší možnou péči. Vysoce přesné senzory v kartáčku navíc zaznamenávají pohyby, které při čištění zubů děláte, a následně vám poskytnou zpětnou vazbu.

Xiaomi Oclean SE si za skvělou cenu můžete koupit v internetovém obchodě GearBest. Standardní cena je 59.99 dolaru, my vám ale poskytneme kód, se kterým výrazně ušetříte a kartáček získáte už za 39.99 dolaru, což je necelých tisíc korun. Do příslušného pole stačí zadat slevový kód XMOCLSE.

Hlavní vlastnosti Xiaomi Oclean SE Rechargeable Automatic Sonic Toothbrush

  • vysoce efektivní motor Magnetic Levitation BLDC, který zvládne 40.000 záběrů za minutu
  • pomocí bluetooth se spojíte s aplikací, ve které si můžete nastavit vlastní mód čištění zubů
  • skvělé na cestování – baterie vydrží na 60 dní běžného používání, její stav si zobrazíte pomocí aplikace
  • plné nabití za 6 hodin
  • kompaktní unibody design, certifikát voděodolnosti IPX7
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na