Kvalitní dron se 4K kamerou. Nyní za pouhých 770 Kč

Pakliže vás láká svět dronů a zatím jste do něj příliš nepronikli, dost možná vás osloví zařízení H3 RC Drone. Jde o velmi kvalitní koptéru na dálkové ovládání, která je určená především pro začátečníky.

To však v žádném případě neznamená, že by byla ošizená. Nabízí špičkové technologie jako je 4K kamera, stejně jako Wi-Fi FPV transmitor, který umožňuje FPV zážitek v reálném čase.

H3 RC Drone se může pochlubit také mnoha inteligentními funkcemi, které usnadňují ovládání stroje. Jde například o snadný vzlet a přistání na jedno tlačítko, stejně jako okamžitý návrat. Nechybí ani 3D flip, zrychlení a gyroskopický senzor. Dron můžete pohodlně ovládat prostřednictvím přiloženého ovladače, případně chytrým telefonem.

A teď to nejlepší. Cena. Ta je v případě H3 RC Drone skutečně lidová. Díky 57% slevě v obchodě Cafago činí aktuálně 34,15 dolaru, tedy přibližně 770 Kč. To už je za podobné, plně funkční zařízení, těžko odolatelná nabídka. Je však časově omezená, takže byste s nákupem neměli otálet.

Cafago pochopitelně nabízí záruku a garanci spokojenosti, takže vám v případě nespokojenosti zboží vymění.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 19 Prumer: 2.5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na