Láká vás herní židle DX-Racer? Víme, jak na ni získat slevu

Stará židle vrže, bolí vás na ní záda a nechcete už dál trpět? Tak už se netrapte a kupte si kancelářské nebo herní křeslo DX-Racer. Tato značka splňuje ty nejnáročnější požadavky PC uživatelů a manažerů. Zaměstnavatelé ocení také velkoobchodní ceny. Vybavte svoji kancelář těmi nejkvalitnějšími židlemi, které ocení také vaši zaměstnanci.

Pomoc s výběrem

Výběr je zde opravdu široký. Kromě manažerských židlí, zde najdete velkou sérii herních židlí, které mají luxusní herní design. Třeba si můžete zakoupit herní židle série Racing, King nebo Boss. K tomu všemu si lze zakoupit příslušenství v podobě polštářků nebo podnožky. Také můžete využít filtry a kouknout, jaké židle jsou nejoblíbenější a podle toho nakoupit. A jestli Vás nějaká nová židle trápí, uplatněte reklamaci, ke které má společnost nadstandartní přístup. Pokud nelze vyměnit na židli nový díl, DXRacer za vás zaplatí dopravu k výrobci a za dopravu nic nezaplatíte.

Nakupujte chytře se slevovými kupóny

Díky Promokupon.cz máte jedinečnou možnost ušetřit své peníze na nákupu kancelářských židlí pomocí slevových kupónů. A jakých slev můžete dosáhnout? Třeba při nákupu nad 8 000 Kč dostanete na e-shopu dx-racer.cz slevový kupón ve výši 150 Kč. Dále máte možnost uplatnit slevový kupón ve výši 50 Kč při koupi kancelářské židle nad 3 000 Kč. A k tomu všemu dostanete dopravu zdarma, protože tu získáte již při nákupu nad 800 Kč. Dopravu zajistí společnost FOFR. A pokud nestíháte nebo nechcete platit za dopravu, stačí si vyzvednout zboží na prodejnách v Praze nebo Ostravě zcela zdarma.

Nezapomeňte na produkty akci. Můžete využít akční nabídku kancelářských židlí a ušetřit, až 48% z původní ceny. Uplatnit slevový kupón a k tomu ještě koupit židli ve slevě se opravdu vyplatí. Pro opravdu náročné zákazníky jsou zde speciální edice židle DX-Racer, ze kterých už nikdy nebude chtít ze sednout. Moderní ergonomický tvar židle splňuje náročné požadavky zákazníků a nabízí neskutečný komfort. Takovou kancelářskou židli můžete i věnovat v podobě dárkového poukazu. A z takového luxusního dárku obdarovanému nejen uděláte radost, ale také se z toho doslova posadí na zadek.

Další slevy na židle

Slevami v internetových obchodem DX-Racer zdaleka nekončí. Dalším partnerem je specializovaný obchod kancelarskezidle.com, na který máme až 300korunový kupón na nákup židlí i od dalších značek jako Fish bones, Mercury nebo Kapa. Výběr je zde opravdu obrovský.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 2]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na