Levné webové stránky. Snadno a rychle

Máte službu nebo produkt, které chcete propagovat prostřednictvím internetových stránek? Ve chvíli, kdy se ale podíváte na nabídky specializovaných firem, raději jejich realizaci kvůli ceně odložíte? Je to škoda, v dnešní době totiž existují řešení, která vám umožní vytvořit levné webové stránky.

Pro někoho je pak ještě důležitějším faktorem skutečnost, že si může vytvořit vlastní webové stránky a nemusí nikomu složitě vysvětlovat, jak přesně mají vypadat a co všechno na nich má být k vidění.

Ať už potřebujete webovou stránku za jakýmkoliv účelem, řešení velmi pravděpodobně najdete u služby Saywebpage. Zde je v první fázi možná tvorba webových stránek zdarma, abyste si všechny možnosti propracovaného programu mohli vyzkoušet. Máte na to 30 dní, aniž byste museli zadávat platební kartu. V případě, že se vám služba zalíbí, přejdete už na některý z výhodně naceněných balíčků, na které jsou navíc aktuálně poskytovány velké slevy.

Výhodou je, že v ceně budete mít jak doménů, tak hosting a ke všemu navíc široké možnosti tvorby webových stránek. Služba Saywebpage je mimo jiné jedinečná v tom, že vyhoví nejen zkušenějším tvůrcům webů, ale i naprostým začátečníkům. Pro ně je připraven podrobný postup, jak vytvořit web.

V první fázi si vyberete jednu z mnoha šablon, která určí ráz vašeho webu. Nic ale není definitivní – šablonu můžete později dle libosti měnit. V dalším kroku vyplníte pár základních údajů, které se ve stránce budou automaticky zobrazovat na příslušných místech. A pak už nezbývá než se pustit do podrobnější editace webu, díky které si vytvoříte stránku dle vlastních představ.

Každého jistě potěší, že systém Saywebpage je navržen přesně tak, aby vyhovoval požadavkům kladeným na optimalizaci pro vyhledávače. Špičkové SEO vám pomůže být na horních pozicích ve vyhledávání na Googlu či Seznamu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na