Máš super nápad na tričko? Geekshirts ho za tebe nailustruje a zařadí do prodeje

Rádi byste si pořídili nějaké to originální tričko, ale ne a ne narazit na to pravé? Víme, nabídka je nepřeberná, jenže najít v ní takové triko, které by odpovídalo vašemu naturelu nebo aktuálnímu rozpoložení, není snadné.

Není však třeba hned věšet hlavu. Řešení totiž existuje. Jmenuje se Geekshirts a na první pohled je to internetový obchod, kde si můžete vybrat z široké nabídky triček s nejrůznějšími potisky a motivy.

Pak je tu ještě druhá rovina celého projektu a také důvod, proč se Geekshirts odlišuje od podobných obchodů. Umožní vám totiž navrhnout si vlastní tričko. Ne, nemusíte být hned designérem či grafikem. Tady nejde o samotnou výrobu, ale především o to, že obchod váš jednoduše popsaný nápad nailustruje a následně zařadí do své nabídky. Popis může vypadat nějak takhle: “akvárko, ve kterém plavou mrtvé rybky a pod tím popis RIPky”, případně “Napoleon Bonaparte v parodii na Napoleon Borntoparty“. Jistě není třeba připomínat, že výsledkem jsou v naprosté většině případů vtipné a originální motivy.

Geekshirts pravidelně vyzývá své fanoušky na Facebooku, aby přišli se svými nápady na trička. To je také důvodem, že má v nabídce tolik skvělých a jinde neviděných motivů. Široká lidová tvořivost zkrátka dělá svoje a 10 profesionálních designérů, s nimiž Geekshirts spolupracuje, všemu propůjčuje profesionální podobu.

Kromě triček seženete na Geekshirts mikiny, tašky, polštářky, samolepky a plakáty. Obchod pořádá také skvělé akce jako tři trička za cenu dvou nebo pět triček za cenu tří. Aktuálně je možné využít 50% slevu na všechny produkty.

Každopádně jsou to ale právě trička, co tvoří tu hlavní nabídku Geekshirts. A nutno dodat, že tato služba má skutečně svou přidanou hodnotu. Pochopitelně vedle standardních kvalit, které by každý dobrý obchod s triky měl mít. To znamená, že trička jsou ze 100% bavlny, jejich gramáž dosahuje hodnoty 185 g/m2, velká část sortimentu je skladem a obvykle dorazí do dvou až tří pracovních dní.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na