Metro Exodus pod palbou kritiky na Metacriticu. Recenze na Steamu jsou paradoxně pozitivní

Situace kolem nedávno vydané akce Metro Exodus, která snad více pozornosti získala tím, že jí vydavatel exkluzivně umístil na Epic Games Store, než svými kvalitami, se stále vyvíjí a nutno říct, že ne zrovna přehledným způsobem.

Zatímco na serveru Metacritic došlo k typickému “review-bombingu”, kdy hře mnoho hráčů udělilo negativní hodnocení. Nikoliv však proto, že by hra nebyla kvalitní, ale především proto, že se jim nelíbilo exkluzivní šíření přes Epic Store.

To samé bychom mohli očekávat na Steamu, který hru na poslední chvíli ztratil ve prospěch konkurenta. Jenže na této platformě se paradoxně objevují velmi pozitivní hodnocení Metro Exodus (recenze), byť přeci jen s určitým specifikem. A tím je fakt, že v rámci těchto recenzí dochází k tvrdé kritice Epic Games Store. Dalo by se říct, že je to svého druhu pozitivní review-bombing.

Ostatně hráčům nezbývá nic jiného než hodnotit hru na Steamu, protože Epic Games Store zatím neumožňuje tituly hodnotit. Se zavedením recenzí se sice počítá, ale pak se bude moct každý vydavatel rozhodnout, zda tuto možnost využije.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

9
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Xenus
Host
Xenus

No to zas tak hrozně nedopadl User Score 6,5 . Znám hry od jiných společností co byly tak hype, že tam nyní straší user score pod číslem 5.
A to, že si lidi furt stěžují na Epic… bože, no a co budete to mít na steamu za rok. Tenhle rok vychází ještě několik her, možná i ten Cyberpunk, i když ten bych čekal až 2020. 😀

Robert
Host
Robert

Ještě že na tom steamu hru hodnotí hráči, kterým se ta hra opravdu líbí, i mě se líbí .. a i přes ty, kteří hře dávají kvuli Epic Games schválně záporné hodnocení, převáží Kladné hodnocení 😀

Pav
Host
Pav

Metro pod palbou metacriticu, když tam má 84 procent??????

David Navrátil
Host
David Navrátil

Zdravím, právě jsem nové Metro dohrál. A je to jedním slovem Pecka, skvělá propracovaná hra, kde úplně první průchod hrou je spíš skvělým příběhem, filmem chcete-li. Konec je trochu zrychlený, ale atmosférou je prostě jedinečná. Za mě 95 %.

Jarek
Host
Jarek

Hra se povedla , i když byla využita jen minimální část jejího potenciálu .Totálně tam chybí boje s jinými vlaky , budování základny a pořádnej farming surovin . Taky rozvoj postavy by neškodil .

Carda
Host
Carda

To co jsi popsal spadá spíš pod Fallout než pro metro

Marian
Host
Marian

Hádám, že jste si spletl hru.

Zed
Host
Zed

Jarek – Přesně tyhle věci by mi to znechutili. Jak tu padlo, můžeš nadále přehrabovat bordel ve Falloutu, když na to máš čas a chuť, prej ho chtějí v Bethsedě už dokonce i trošku stabilizovat a odbugovat. Za mě Metro dobrý, dohráno, a jdu od válu.

funboy
Host
funboy

Mě prostě chybí post-apo sandbox hra (díky za Kenshi). Dneska prostě hry chcípají na obsahu, vypadá to skvěle ale repetitivní sračka od začátku do konce, je pár výjimek, jako je právě zmiňovaný kenshi,který je zase ale druhým extrémem 😀