Na motivy Cyberpunku 2077 vznikne seriál od Netflixu

Foto: Cyberpunk Edgerunners

Rozměry projektu Cyberpunk 2077 a jeho celkový kontext jsou stále širší. Vývojářské studio CD Projekt teď ve spolupráci se studiem Trigger oznámilo nový seriál, který produkuje Netflix. Jmenovat se bude Cyberpunk: Edgerunnes a bude se odehrávat v universu chystaného RPG, které bylo před pár dny odloženo na listopad. Nepůjde však o hraný seriál jako v případě oblíbeného Zaklínače, nýbrž anime kousek.

Cyberpunk: Edgerunnes bude vyprávět samostatný příběh o snaze pouličního dítěte přežít ve městě budoucnosti, které je posedlé technologiemi a modifikacemi lidského těla. Vzhledem k tomu, že může ztratit vše, rozhodne se stát se Edgerunnerem, tedy vojákem mimo zákon, známým také jako Cyberpunk.

CD Projekt Red na seriálu spolupracuje s týmem, který se podílel také na Zaklínačovi 3: Divoký hon. Práce běží už od roku 2018. Za animace je zodpovědné japonské studio Trigger. Na postu režiséra pak stojí Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare). Soundtrack komponuje Akira Yamaoka, která se proslavila v sérii Silent Hill.

Na premiéru Cyberpunk: Edgerunnes si ještě nějakou dobu počkáme. V plánu je až na rok 2022, kdy by se na Netflixu mělo objevit celkem deset epizod.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na