Neúspěšná akce Control vyjde také na Playstation 5 a Xbox Scarlett

Foto: Control

Ambiciózní, podle kritiků povedená, ale komerčně bohužel nepříliš úspěšná akce Control z léta tohoto roku se objeví také na Playstation 5 a Xbox Scarlett. Oznámil to hlavní programátor hry Sean Donnelly. Lze předpokládat, že se autoři pokusí s již hotovou hrou svést na vlně zájmu o nové konzole, pro něž zpočátku bude přeci jen omezené portfolio titulů. Control je navíc graficky opulentní a dokáže nový hardware využít.

Kvůli dodatečnému zatížení detailním destrukčním modelem jsme narazili na hranice toho, co je ještě možné vytvořit se staršími CPU. Pokud jde o PS5, vždy rádi uvidíme rychlejší hardware, který alespoň na čas zjednoduší život,” uvedl Sean Donnelly. “Je to ale především nové SSD, které vás zaujme. Streaming bude něčím, s čím si nebudeme muset dělat starosti a také to povede k dodatečné propustnosti CPU.

Vývojářské studio Remedy Entertainment si každopádně může gratulovat, že uzavřelo dohodu o exkluzivním vydání Controlu na Epic Games Store, což tvůrcům přineslo balík a Epicu v důsledku zřejmě především oči pro pláč.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na