Nové aktivity, vedlejší úkoly a mini dungeony v Destiny 2

V betaverzi Destiny 2, kterou si mohou vyzkoušet majitelé Playstation 4 a Xbox One, je aktuálně k dispozici obsah z hotové hry. Spoustu novinek však vývojářské studio Bungie zatím drží pod pokličkou, k čemuž patří nové aktivity, jimž se hráči mohou věnovat při svých pochůzkách otevřeným světem. Nyní pokličku trochu poodkrylo.

Veřejné eventy známé z prvního Destiny se v pokračování vrátí, i když vývojáři tvrdí, že se hodně naučili z větších PvE událostí. Bude tak například možné zapnout si v eventech vyšší obtížnostní stupně.

Veřejné eventy, dobrodružství a ztracené sektory

Zcela nové jsou naproti tomu “Adventures”, tedy dobrodružství. Jde o plně namluvené vedlejší úkoly, které prozradí více o pozadí jednotlivých planet, na kterých se věnujete samostatným misím. Na tom staví takzvané “World Quests”, které nabídnou ještě rozsáhlejší volitelné mise, jež jdou do historie planet ještě hlouběji. Zahrát si je budete moct ale až po dokončení hlavního příběhu.

Dalším novým obsahem jsou “Lost Sectors”, tedy malé dungeony, které jsou sice zvenku značené bílým písmem, ale ke kterým je třeba nejprve najít vchod. V těchto ztracených sektorech narazíte na nové nepřátele a jednoho bosse, kterému po jeho pokoření můžete vybrat truhlu.

Takzvané “Flashpoints” se odehrávají v otevřeném světě a sestávají z obzvlášť těžkých veřejných eventů. Odehrávají se týdně a zahrnují také tajné bossy, které neuvidíte při žádné jiné aktivitě.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na