Oznámena akce Orcs Must Die 3. Exkluzivně pro Google Stadia

V rámci konference Stadia Connect, která proběhla ku příležitosti zahájení Gamescomu, oznámilo vývojářské studio Robot Entertainment pokračování oblíbené série Orcs Must Die. To ze všeho nejvíce zaujalo tím, že hra bude dostupná exkluzivně pro službu Google Stadia. Sice jen na určitý, dosud neupřesněný čas, přesto jde však o důkaz toho, že to Google se svou službou myslí vážně. Autorům totiž jistě musel na vývoj něco přihodit.

Tip na článek:  Google Stadia v detailech. Ceny, předplatné a listopadové spuštění

Orcs Must Die 3 má být pochopitelně větší a lepší než předchozí díly. Autoři chtějí dát hráčům pocit, že se na jejich pevnost řítí taková armáda orků, že ji nemohou přemoct. Najednou by mělo útočit až 500 zelených monster. Na druhé straně však ke své obraně dostanete větší zbraně a pasti.

Autoři Orcs Must Die 3 jsou podle svých slov přesvědčeni o kvalitách Google Stadia, kterou si mohli vyzkoušet už v lednu loňského roku. Je pro ně prý důležité, že si hráči budou moct jejich titul vychutnat nezávisle na tom, jakým hardware disponují.

Orcs Must Die 3 má pro Stadii vyjít na jaře roku 2020.

Orcs Must Die 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na