Poslední trailer Star Wars: Vzestup Skywalkera. Jedna dlouhá sága končí

Už jen necelé dva měsíce zbývají do premiéry snímku Star Wars: Vzestup Skywalkera (Rise of Skywalker), kterou režisér J.J. Abrams zakončí jednu dlouhou ságu, kterou před mnoha lety započal George Lucas. Film na sebe ve velkém stylu upozornil posledním trailerem, ve kterém se ještě jednou vrací největší padouch Darth Sidious a.k.a. Imperator Sheev Palpatine, kterého si naposledy střihl Ian McDiarmid.

Ten po zničení druhé hvězdy smrti v šesté epizodě evidentně trávil svůj čas v mrazáku. V novém traileru Epizody 9 se totiž vznese flotila hvězdných křižníků z ledu. Na stejné planetě pravděpodobně dojde k finálnímu souboji mezi hlavní hrdinkou Rey a Palpatinem.

Stále není vyloučeno, že se podaří převrátit Bena Sola na správnou stranu síly. V jedné ze scén traileru totiž Rey a Kylo Ren společně zničí helmu Dartha Vadera.

Tip na článek:  Seriál Star Wars: The Mandalorian začne už za měsíc. Tajně se na něm podílel i George Lucas

Kromě toho trailer naznačuje možnou smrt C-3PO. V systémové paměti zlatého droida jsou podle všeho uschovány informace nutné pro přežití odporu. Samotný C-3PO si ale není jistý, zda hackovací proces přežije.

Star Wars: Epizoda 9 – Vzestup Skywalkera vstoupí do českých kin 19. prosince 2019.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na