Představitel Zaklínače Henry Cavill ukázal první bojovou scénu ze seriálu. Je to drsná řežba

Společnost Netflix uvede svůj nový seriál The Witcher v hlavní roli s Henry Cavillem coby Geraltem z Rivie už 20. prosince. Příběh je postaven na zaklínačské sáze polského spisovatele Andrzeje Sapkowského a nikoliv na stejnojmenné herní sérii od studia CD Projekt RED.

První trailer nám už nechal nahlédnout na to, jak se nejen Cavill zhostil své role. Ten byl nyní hostem prominentní talkshow Late Night s Jimmym Kimmelem. A rovnou s sebou přinesl první klip, ve kterém se v roli Geralta ohání mečem v trůním sále. Nutno říct, že bitka je skutečně velmi intenzivní a první ohlasy novinářů, které chválily mimo jiné právě souboje, podle všeho nelhaly.

Na celý rozhovor v Late Night Show s Henry Cavillem se můžete podívat v tomto videu, bojová scéna potom začíná v čase 6:23.

V jiném videu potom producentka seriálu Lauren S. Hissrich uvedla, že si tvůrci dali práci s opravdovými detaily. Například velký důraz kladli na rozdílné barvy očí hlavních postav, kterými jsou Geralt, Ciri a Yennefer. Ostatně, podívat se na ně můžete na nových plakátech.

Seriál Zaklínač na Netflixu

Zaklínačská sága The Witcher si svou premiéru na službě Netflix odbude 20. prosince 2019. První série očekávaného seriálu, který by podle některých fanoušků mohl v žánru fantasy nahradit Hru o trůny, nabídne celkem osm dílů. Společnost Netflix už oznámila, že započala s přípravami druhé série, které bychom se měli dočkat v roce 2021.

Kromě Henryho Cavilla v roli Geralta z Rivie se v seriálu představí také herečky Freya Allen jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer a Anna Shaffer jako Triss Merigold. Kromě toho se můžete těšit také na Jodhi May v roli královny Calanthe, Bjórna Hlynura Haraldssona coby rytíře Eista, Adama Levyho v roli druida Mousesacka a dobře známého Larse Mikkelsena, který si střihl postavu Stregobora.

Český divák si bude moct seriál The Witcher vychutnat buď s českými titulky nebo rovnou s českým dabingem. Geralta z Rivie dabuje známý herec Jiří Dvořák.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na