PS4 exkluzivita Horizon: Zero Dawn má vyjít v PC verzi

Foto: Horizon: Zero Dawn

Jeden z nejatraktivnějších titulů určených původně exkluzivně pro Playstation 4 – Horizon: Zero Dawn – se podle všeho dočká své PC verze. Magazínu Kotaku to potvrdily tři zdroje, které jsou obeznámeny s plány společnosti Sony.

Horizon: Zero Dawn má na svědomí vývojářské studio Guerilla Games, které patří mezi interní studia Sony. Jde tak o trochu jiný případ než v případě Kojimova Death Stranding, kde Sony pouze platilo vývoj a kde se mělo za to, že si PC verzi prosadil samotný tvůrce. Proto by bylo velkým překvapením, kdyby se zpráva skutečně potvrdila. Znamenalo by to určitou změnu v politice této společnosti, která své tituly dosud striktně držela na vlastních konzolích. Renesance PC hraní je ale pro Sony zřejmě velkým lákadlem, aby na této neutrální platformě své tituly s několikaletým zpožděním uvedla a vygenerovala z nich další zajímavé příjmy.

Podle neoficiální informace má Horizon: Zero Dawn vyjít jak na Steamu, tak Epic Games Store. Mělo by dojít také k navýšení limitu 30 fps.

Horizon: Zero Dawn zaujalo v únoru 2017 svým otevřeným postapokalypticým světem a boji proti obřím robotím dinosaurům. Hra tak sklízela vysoké známky kolem 90 %.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 4.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na