Multiplayer pro Cyberpunk 2077 se posouvá na rok 2022. Půjde o samostatnou hru

Oznámení, že Cyberpunk 2077 po svém vydání dostane samostatnou multiplayerovou komponentu, bylo jednou z nejdůležitějších zpráv ohledně této hry v loňském roce. Jeho vývoj započal ale právě až v listopadu 2019 a zatím není známo, jak vlastně bude vypadat. Dnes už ale každopádně víme, že včerejší odklad Cyberpunku 2077 bude mít v tomto ohledu negativní dopad také na multiplayerovou hru. Ta se totiž posouvá přinejmenším na rok 2022, jak potvrdil člen představenstva CD Projektu, Michal Nowakowski.

Pokud jde o multiplayer, rád bych zdůraznil, že jde o AAA projekt, který vyvíjíme paralelně s Cyberpunkem 2077. Když zohledníme nové zářijové datum vydání Cyberpunku 2077 a všechny výzvy, které s vývojem souvisejí, jeví se původně plánovaný rok 2021 jako nepravděpodobný pro vydání Cyberpunku Multiplayer,” uvedl Nowakowski. Není tak sice stále vyloučeno, že by multiplayerový projekt mohl vyjít v roce 2021, ale když už s tím nepočítají ani sami tvůrci, nechť s tím raději nepočítají ani hráči.

Přestože už dříve CD Projekt oznámil, že multiplayerový Cyberpunk bude samostatným titulem, nyní jsme se překvapivě dozvěděli, že půjde o plnohodnotný AAA projekt.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na