Cyberpunk 2077 dostane multiplayer. Autoři ho konečně potvrdili

Foto: Cyberpunk 2077

Vývojářské studio CD Projekt RED oznámilo multiplayerový mód pro svůj chystaný titul Cyberpunk 2077. Po mnoha spekulacích o tom, zda půjde o čistě příběhovou hru, nebo zda nabídne také nějaké to online klání, je tedy konečně jasno.

Dosud jsme říkali, že možnost multiplayerového módu zkoumáme. Ale teď už můžeme potvrdit, že na multiplayeru pro Cyberpunk 2077 skutečně pracujeme,” uvedli tvůrci na svém Twitteru. Zároveň studio hledá posily, které by mu s přípravou varianty pro více hráčů pomohly.

Multiplayer ale nebude k dispozici okamžitě při vydání hry, které je v plánu na 16. dubna 2020. Aktuální plán počítá s tím, že nejprve vyjde singleplayerové dobrodružství. Následně bude obohacováno o bezplatné přídavky a obsah. “Jakmile budeme hotoví, rádi vás pozveme do multiplayrové akce,” stojí v oznámení na Twitteru. Časové okno pro vydání multiplayeru však autoři nenabídli. To samé platí o detailech online módu.

Tip na článek:  Cyberpunk 2077 bude dražší než Zaklínač 3. Autoři si od něj ale také slibují víc

CD Projekt RED si zjevně nechce ujít příležitost udělat z Cyberpunku 2077 opravdový fenomén. Tak, jak se to povedlo Grand Theft Autu 5, které by se jistě nestalo nejúspěšnějším artiklem zábavního průmyslu všech dob, kdyby neobsahovalo mód GTA Online. Díky němu má i po mnoha letech od vydání nebývale velkou komunitu a původní hra se stále dobře prodává.

Tvůrci nechtějí ponechat náhodě vůbec nic, a tak nedávno oznámili také verzi hry pro Google Stadia. Hráče pak řádně namlsali patnáctiminutovým sestřihem z hraní.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na