Red Dead Redemption 2 na PC vychází už zítra. Vše, co potřebujete vědět

Red Dead Redemption 2 se stalo jednoznačným hitem a pravděpodobně také nejlepší hrou loňského roku, což jsme rozebrali v obsáhlé recenzi. Jedinou pihou na kráse byla skutečnost, že titul vyšel pouze pro konzole Playstation 4 a Xbox One. Vzhledem k tomu, že první díl se na PC nikdy nedostal, měli hráči starost o to, zda se na ně vývojářské studio Rockstar Games nevykašle také tentokrát. To už se ale nestalo, za což vděčí i stále rostoucí oblibě PC coby herní platformy. Ostatně, čtyři roky staré GTA 5 se na Steamu stále prodává fantasticky a byla to právě PC verze, která výrazně přispěla k dominantnímu postavení této hry.

Ve speciálním článku jsme si posvítili na to, co přesně Red Dead Redemption 2 pro PC přináší a jakými se bude moct pochlubit vylepšeními. Ta jsou zejména grafického charakteru, což dokládá srovnání grafiky RDR 2 na PC a konzolích. Přesto však HW požadavky hry nejsou nikterak přemrštěné – snad jen prostor na volném disku dosahuje úctyhodných 150 GB. To ostatně můžete zaplnit už v předstihu, abyste zítra mohli rovnou hrát.

Red Dead Redemption 2 vychází v PC verzi 5. listopadu 2019 (hraní bude možné od 14:00), a to prostřednictvím Rockstar Games Launcher, Epic Games Store a Humble Store. V prosinci pak hra vyjde také na Steamu.

Red Dead Redemption 2 – launch trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 11 Prumer: 3.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na