Resident Evil zřejmě ožije také v seriálu od Netflixu

Značka Resident Evil dostává takříkajíc druhý život. Po velmi úspěšném remaku druhého dílu a na letošek chystaném remaku trojky je v plánu také restart filmové série a jak to tak vypadá, nezahálí ani Netflix, který tuto látku rozpracuje do seriálu.

Netflix sice seriál Resident Evil oficiálně nepotvrdil, ale na internetu se už objevily první detaily příběhu. Ten by s herní sérií neměl mít mnoho společného. Děj se bude točit kolem dvou zcela nových postav, které se v universu dosud neobjevily. Jde o Jade a Billie Weskerovy – dcery známého padoucha Alberta Weskera.

Magazín SlashReport hovoří o zcela novém uchopení Resident Evilu, přičemž přináší i několik dalších, nepotvrzených detailů.

  • Sériál se má odehrávat ve dvou různých časových rovinách: 2022 v utopicky rajském městečku Raccoon 2 a v roce 2036, kdy zombie nákaza postihne Londýn.
  • Zatímco v roce 2022 se děj bude točit kolem Jade a Billie, v roce 2036 se Jade bude muset spolehnout už jen sama na sebe.
  • V roce 2022 bude seriál sestry sledovat v jejich každodenním životě na maloměstě, které zřídila Umbrella Corporation. Jade a Billie chodí do školy a z jejich pohledu se seznámíme s 60letým Albertem Weskerem, který zde ztělesní symaptickou otcovskou postavu, která živí rodinu coby vědec. Jeho temná stránka ale bude hrát také svou roli.
  • V roce 2036 už je svět celých 14 let v troskách, lidstvo takřka vymazané. Na celé planetě už je jen pár sídel přeživších. Vznikne také nový stát pojmenovaný Umbrella.
  • TV seriál má představit nový druh zombíků zvaných Zeroes. Jde o nemrtvé, kteří nevidí ani neslyší, ale o to lépe cítí.

Přípravy seriálu na motivy Resident Evilu podporují už zprávy z roku 2017, kdy se o něm hovořilo poprvé. Netflix má přitom velkou spotřebu nejrůznějších témat a Resident Evil je kusem, který fungoval na herních obrazovkách i na stříbrném plátně. Tak proč by se neměl chytit také jako seriál.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na