Tak to se nepovedlo! Petr Čech si nesundá helmu ani při jednání o smlouvě, podívejte se na video

To, že fenomenální český fotbalový brankář Petr Čech nedá dopustit na svou přilbu, kterou nosí od hrozivého zranění z roku 2006, kdy k újmě přišla jeho lebka, je známá věc. Ale že by byl do své helmy natolik zamilovaný, aby by si ji z hlavy nesundal ani při takové příležitosti, jakou je jednání o nové smlouvě? Inu, tvůrci fotbalové hry FIFA 19 jsou o tom zjevně přesvědčeni.

Pokud budete v kariérním módu hry FIFA 19 (recenze) hrát za Petra Čecha, tuto situaci zažijete na vlastní kůži. Brankář v doprovodu svého agenta suverénně nakráčí do kanceláře ředitele klubu ve své černé helmě.

“To je asi to nejvtipnější, co jsem za poslední dobu viděl,” dělají si ze scény legraci hráči FIFA 19 na sociálních sítích. Celá věc vznikla pravděpodobně tak, že FIFA 19 pracuje s jednotnými modely hráčů hlav ve všech situacích. Tu pak nasadí na tělo v saku a je vymalováno. To, co u drtivé většiny borců funguje, však ukazuje na výjimečnost Petra Čecha ve světovém fotbale dneška. Zkrátka nikdo jiný takovou helmu nenosí a tvůrce to nenapadlo ošetřit. Případně je to napadlo, ale zjistili, že by to bylo příliš složité.

FIFA 19 – Petr Čech v přilbě

https://www.youtube.com/watch?v=LrqEm07r8qs

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na