Šikovný dálkový ovladač VR-PARK za pár korun

S dálkovým ovladačem je všechno jednodušší. Ovládání počítače, tabletu, televize či zařízení na televizi napojených a řady dalších zařízení.

Skvělým pomocníkem v tomto směru se vám může stát bezdrátový ovladač VR-PARK, který vyniká skvělou ergonomií, díky níž se opravdu dobře drží v ruce. Podporuje všechny možné systémy v čele s Androidem, ale také třeba i hry na letité systémy jako NES / GB / SMDSX / GBC / N64 / MAME. Na jednoduché hry tedy poslouží také jako gamepad.

V internetovém obchodě Gearbest se dálkový ovladač VR-PARK prodává za cenu 4,3 dolaru, což není ani stovka. Vy ho však díky slevovému kódu NyearCZ36 můžete mít už za 2,99 dolaru, což činí nějakých 65 Kč. Za to, že pro vás bude ovládání celé řady aplikací příjemnější, to přeci není žádná suma.

Jde také o ideální příležitost, jak si vyzkoušet služby internetového obchodu Gearbest, pokud jste mu dosud příliš nedůvěřovali. Určitě vás nezklame, zboží zašle dobře zabalené a navíc poskytuje záruku, případně garanci výměny zboží, pokud by náhodou dorazilo poškozené.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 4]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na