Skvělá akce Remnant: From the Ashes bude zcela zdarma. Rok stará hra přitom stále stojí tisíc korun

Foto: Remnant: From the Ashes

Digitální obchod Epic Games Store opět vytahuje opravdu těžký kalibr, když se na týden rozhodl uvolnit k bezplatnému stažení vynikající looter-shooter akci Remnant: From the Ashes. Nejde přitom o žádnou starou vykopávku. Hra v té době, kdy bude k dispozici zdarma, oslaví teprve rok od svého uvedení na trh. Vzhledem k její značné oblibě pak nepřekvapí, že se Steamu stále prodává za 40 EUR, tedy více než tisíc korun. Teď ji ale můžete získat natrvalo zdarma. Do knihovny na Epic Games Store si titul budete moct bezplatně přidat od čtvrtka 13. srpna, a to až do 20. srpna.

Remnant: From the Ashes se odehrává v postapokalyptických světech, který je doslova zaplaven nejrůznějšími monstry. Velkou výhodou titulu je skutečnost, že nabízí dynamicky generované prostředí, které se mění s každou hrou. Užijete si tak vždy originální mapy, střety s nepřáteli, questy a eventy. Zážitek můžete umocnit tím, že se do hry pustíte až se dvěma dalšími hráči v kooperaci.

Za Remnant: From the Ashes stojí osvědčené vývojářské studio Gunfire Games, které dalo vzniknout také Darksiders 3.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na