Supervýkonný phablet Elephone U. Za bezkonkurenční cenu

Pokud toužíte po tom nejlepším hardware, který je v chytrých telefonech aktuálně k dispozici, musíte si obvykle sáhnout hluboko do kapsy. Ne vždy tomu tak ale musí být. Skvělou alternativu představuje například phablet Elephone U.

Ten se pyšní AMOLED displejem s úhlopříčkou 5,99 palce, ovšem nečekejte žádná hluchá místa. V podstatě celý telefon pokrývá právě displej, díky čemuž si stále udržuje kompaktní tvary. Displej navíc pokračuje do hran a vypadá tak opravdu stylově.

Obrovskou devizou Elephone U je neskutečná výpočetní síla, jíž zaručuje osmijádrový procesor MTK6763T doplněný o 6 GB operační paměti. Aby toho nebylo málo, paměť telefonu dosahuje extrémních 128 GB. Fotit můžete na zadní duální kameru o 13Mpix, stejně jako na přední kameru, která má 8 megapixelů.

Elephone U se může dále pochlubit podporou dual SIM a 4G, Rychlonabíjení zajistí plnou kapacitu baterie za 1,5 hodiny.

Elephone U si můžete koupit v internetovém obchodě Gearbest za bezkonkurenční cenu 349 dolaru, což činí přibližně 7000 Kč. Za takový kus hardware je to opravdu směšná částka. Pochopitelně máte nárok na záruku, stejně jako výměnu zboží v případě, že by došlo poškozené.

Operační systém Android 7.1 bude updatován na verzi Android 8, jakmile bude k dispozici.

Elephone U – video

https://www.youtube.com/watch?v=lWvrexpr0-I

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na