The Elder Scrolls: Blades odloženo na příští rok

The Elder Scrolls: Blades je pokusem společnosti Bethesda uvést svou nejslavnější sérii po Nintendo Switch a Amazon Alexa také na poli mobilních zařízení. Hra však bude dostupná také ve verzi pro PC. Nejdříve ale příští rok, na který byla odložena.

Původně se mělo za to, že The Elder Scrolls: Blades vyjde už 1. prosince, což se ale nestalo a vývojářský tým informoval na Twitteru o odkladu na začátek roku 2019.

The Elder Scrolls: Blades je mobilním titulem v univerzu The Elder Scrolls. Na rozdíl od kritizovaného Diablo Immortal však vyjde také na počítače. První testování přitom ukázalo, že se hra může pochlubit velmi solidní grafickou stránkou. To ale zároveň znamená, že si ji zahrají pouze majitelé výkonnějších zařízení. Teprve nedávno Bethesda upravila kompatibilitu s mnoha telefony s operačním systém Android, čímž vysoké nároky potvrdila.

The Elder Scrolls: Blades vás postaví do role člena imperiálních Blades, který má za úkol znovu vybudovat zničené domovské město. Za tímto účelem bude plnit rozličné úkoly a vydá se také do četných dungeonů plných monster. Nebudou chybět ani arénové souboje hráčů proti hráčům.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na