V rámci koupě Cyberpunku 2077 na Xbox One získáte také upgrade na next-gen verzi zdarma

Foto: Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 se stal první hrou externích vývojářů, která se zapojí do nově oznámené služby Xboxu Series X – Smart Delivery. Ta spočívá v tom, že si na novou konzoli budete moct vždy stáhnout nejlepší verzi hry. Vzhledem k tomu, že konzole bude podporovat všechny hry pro Xbox One, znamená to, že si na next-genovém Xboxu si stáhnete verzi určenou právě pro tuto novou konzoli. V zásadě tak jde o bezplatný upgrade hry.

Hráče to pochopitelně může jen potěšit, protože pokud patříte do tábora Xboxu, můžete si v září Cyberpunk 2077 klidně koupit pro svůj Xbox One, a poté, co se na trh dostane Xbox Series X, budete si na něm Cyberpunk 2077 moct užívat v nejlepší možné kvalitě, pochopitelně tedy až tato verze vyjde. To totiž nemusí nastat okamžitě.

Ze strany CD Projektu jde každopádně o velmi vstřícný krok, který v případě tak velké hry, jakou je Cyberpunk 2077, zdaleka není samozřejmý. Tento titul je natolik očekávaný, že lze předpokládat, že by si ho hráči klidně koupili několikrát, pokud by k tomu byli nuceni. Jenže přesně to právě CD Projekt podle svého vyjádření na Twitteru nechce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na