Vesmírný spektákl Star Citizen můžete hrát týden zdarma

Foto: Star Citizen

Vývojářské studio Cloud Imperium Games uvolnilo alfaverzi 3.7.0. svého chystaného vesmírného simulátoru Star Citizen k bezplatnému hraní. Užívat si ho můžete v rámci “free-fly” týdnu až do 3. listopadu. Hráči dostanou k dispozici pět lodí, ve kterých se mohou pohybovat v kulisách ještě značně nehotové hry.

Update na verzi 3.7 Star Citizenu přináší do hry řadu velkých změn, například dolování v jeskynních systémech, což ale vypadá spíše jako opravdová práce než zábava. Je třeba nascanovat planetu, zjistit polohu surovin, přistát, vytěžit je a následně převézt někam, kde je můžete prodat. Novinkou je také možnost pronájmu lodí, které si tak můžete za menší poplatek vyzkoušet, než za ně vyhodíte skutečné peníze.

Hráči mají nově k dispozici vlastní inventáře a mohou sdílet mise s dalšími členy skupiny, což dosud nebylo možné. Vezměte však na vědomí, že se dělí také odměny.

Pakliže se vám Star Citizen během bezplatného týdne zalíbí, můžete si zajistit přístup do hry natrvalo za výhodnějších podmínek. Startovací balíček byl totiž krátkodobě zlevněn na 40 USD. Ten zahrnuje startovní loď, její tříměsíční pojistku, herní balíček a 1000 United Earth kreditů, což je in-game měna.

Pořízení Starter Packu je ale stále více příspěvkem na vývoj hry, než skutečnou poukázkou do jakž takž fungujícího titulu, kterým Star Citizen stále není. Autoři pálí obrovské množství prostředků a stále je otázkou, zda hra někdy skutečně vyjde.

 Star Citizen – zdarma hratelná alfa 3.7

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 8 Prumer: 2]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

Ani zadarmo nemám rád společnosti co ždímou hráče a to v nehorázných sumách proto bych hru nekoupil a ani nehrál zdarma. Tohle free má zase jen navnadit hráče co ještě neplatí jen škoda že na mě tyhle laciné fígle neplatí.

Podhoubi
Host
Podhoubi

No na tu hru sem se těšil ani jsem nečekal že to někdy vyjde podle toho co slibovali za vesmír … hru si zadarmo zkusím ale to je tak vše hra je dost drahá pak ty lodě za 200 dolaru atd …To si přece nikdo nekoupí…350 dolaru to je fakt moc …

sssss
Host
sssss

Nastesti tyhle ,,lacine figle,, plati na dost lidi, jinak by projekty jako kickstarter nemohly existovat.