Vychází očekávaná akce Crackdown 3. V recenzích i hodnocení hráčů propadá

Dlouhé roky vyvíjelo vývojářské studio Sumo Digital nesmírně ambiciózní akci v otevřeném světě Crackdown 3. Podle dostupných informací nechal vydavatel Microsoft tento titul několikrát předělávat, protože nesplňoval jeho představy. Nyní konečně přišlo na lámání chleba, protože Crackdown 3 vyšel právě dnes.

Bohužel se zdá, že se naplnily pesimistické předpoklady, které tvrdily, že takto sužovaná hra nemůže dopadnout dobře. První recenze jsou přinejmenším rozporuplné a dle serveru Metacritic dávají dohromady průměrné hodnocení ve výši 60 %. To je na podobně očekávaný titul zatraceně málo a v podstatě už teď je možné konstatovat, že se Crackdown 3 stává propadákem. Ostatně, dokládají to i první hráčská hodnocení, která jsou dokonce ještě výrazně níže, a to na 31 %.

Je otázkou, proč Microsoft tento titul vůbec uváděl na trh. Mělo jít o jednu z hlavních exkluzivit pro Xbox One, ale ve výsledku je hra spíše k smíchu. Ještě méně pochopitelný je fakt, že hra vychází ve stejný den jako mnohem povedenější Metro Exodus a Far Cry New Dawn. Jakoby si Microsoft přál, aby tento průšvih co nejrychleji zapadl. V tom mu s největší pravděpodobností bude vyhověno.

Crackdown 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na