Vychází Red Dead Redemption II a sklízí nadšené recenze. Padají absolutní hodnocení

Pravděpodobně nejočekávanější hra tohoto roku vychází. Red Dead Redemption 2 se na pultech obchodů, ať už těch skutečných nebo virtuálních, objeví oficiálně zítra. Už dnes ale vyšly první recenze této kovbojky, která navazuje na nesmírně oblíbený první díl.

Vývojářské studio Rockstar Games děj umístilo před příběh jedničky, což hře dodává jistou dávku svěžesti, protože u některých postav víte, jak v budoucnu dopadnou. “Red Dead Redemption II je excelentním prequelem, ale je také emocionálním a provokativním příběhem v jedinečném stylu a zároveň světem, který se vám bude těžko opouštět, jakmile vykonáte, co je potřeba,” píše v recenzi americký GameSpot, jenž vytasil hodnocení 90 %.

To je vlastně ještě skromná známka, protože Red Dead Redemption 2 sklízí v drtivé většině případů hodnocení ještě vyšší. Výjimkou nejsou ani absolutoria, ke kterým sáhlo například IGN nebo Game Informer. Průměrná známka od kritiků je aktuálně dle serveru Metacritic neuvěřitelných 97 %. Nejhorším hodnocením je 70 % od Slant Magazinu. Recenze přitom zatím nezohledňují teprve chystanou multiplayerovou komponentu Red Dead Online.

Red Dead Redemption II vychází 26. října, a to na Playstation 4 a Xbox One. O PC verzi zatím ani vidu ani slechu.

Red Dead Redemption 2 - screenshoty
« 2 z 36 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na