Vychází Seven: The Days Long Gone, nové RPG od autorů Zaklínače

Série o Zaklínačovi udělala z Poláků jedny z nejžádanějších herních tvůrců. Zároveň také vygenerovala řadu nezávislých studií, které se oddělily od CD Projektu a začaly dělat na svých projektech. Jedním z nich je Fool’s Theory, ve kterém se sdružuje řada tvůrců se zkušenostmi ze Zaklínače 3.

Tyto zkušenosti chce zúročit v novém titulu Seven: The Days Long Gone, který se na pulty obchodů dostane 1. prosince, a to výhradně ve verzi pro PC. Půjde o akční RPG hrané z izometrického pohledu a situované do stylového postapokalyptického světa. Ocitnete se na obrovském ostrově Peh, který patří do impéria Vetrall. Zde musí hlavní hrdina Teriel přijít na temná tajemství ostrova.

Hrdina Teriel je mistrovským zlodějem, kterého ovládá prastarý démon Artanak. Ve hře bude hrát velkou roli pohyb. Teriel dokáže rychle šplhat po stěnách, protahovat se okny, přeskakovat propasti atd. V bojích se snaží vyhnout projektilům a nepřátele kupříkladu srážet do propastí nebo likvidovat neslyšně. Kromě toho se dobře pohybuje ve stínech, páčí zámky a hackuje elektroniku.

Seven: The Days Long Gone vypadá každopádně velmi sympaticky i po grafické stránce, která využívá technologie cel-shadingu, aby vypadala komiksově, a nezbývá než doufat, že tvůrci využijí svých bohatých zkušeností a připraví nám na začátek prosince, kdy už z hlediska herního nastává sušší období, příjemné zážitky.

Seven: The Days Long Gone – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na