Vychází strategie Total War Saga: Troy. První den ji lze získat zdarma, pak bude standardně zpoplatněna

Foto: SEGA

Epic Games Store zkouší zcela nový model, kdy se dohodl s vydavatelskou společností SEGA a po dobu jednoho dne nechá hráče bezplatně a natrvalo získat hru Total War: Troy. Ptáte se, jak se tato akce liší od předchozího rozdávání her tímto internetovým obchodem? Poměrně zásadně: nový díl známé série Total War totiž právě dnes vychází.

Troy: A Total War Saga je dalším spin-offem oblíbené série strategických her a jak už jeho název napovídá, soustředí se na světoznámý konflikt kolem antického města Troja. Podobně jako v případě Total War: Three Kingdoms jde o svého druhu virtuální válku, která je větší měrou nesena mýty a pověstmi než historickými fakty. Také proto ve hře najdete i ahistorické elementy.

Velkou roli hrají hrdinové jako Achiles. Ekonomický systém hry poprvé v historii rezignuje na měnu a vystačí si pouze s různými surovinami jako je dřevo nebo bronz.

Jak Troy: A Total War Saga získat zdarma?

Pro bezplatné získání Troy: A Total War Saga potřebujete pouze účet ve službě Epic Games Store. Následně si titul od dnešních 15:00 můžete přidat do své knihovny, kde vám zůstane už natrvalo. Máte na to přesně 24 hodin, tedy do 15:00 14. srpna. Poté vstoupí hra v Epic Games Store standardně do prodeje za plnou cenu. Na Steamu bude k dispozici až příští rok.

Je docela možné, že vzhledem k atraktivitě této nabídky nevydrží servery nápor zájemců. V takovém případě ale nebojte, Epic Store už při podobných situacích s GTA 5 nebo Watch Dogs 2 prodloužil dobu pro získání hry.

Mimochodem, vedle této skvělé strategie můžete od dnešních 17:00 získat také rok starou a více než podařenou akci Remnant: From the Ashes. Ta však zůstane v nabídce celý týden.

Total War Saga: Troy – launch trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na