Vychází Vampire: The Masquerade – Coteries of New York. Recenze jsou nadprůměrné

Společnost Paradox Interactive se pustila ve velkém stylu do využívání světa Vampire: The Masquerade, a tak ještě před vydáním očekávaného Bloodlines 2 mohla vypustit menší projekt Coteries of New York, který vytvořilo vývojářské studio Draw Distance.

Temný zážitek, který hodlá Vampire: The Masquerade – Coteries of New York nabídnout, je situován do americké metropole s ikonickými budovami a nočními světly a soustředí se na vyprávění propracovaného příběhu a rozhovory s různými postavami. V popředí pak stojí konflikt mezi dvěma upířími frakcemi: Camarillou a Anarchy.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York je na první pohled méně ambiciózním kouskem, který se na Steamu také prodává za více než atraktivní cenu 17,99 EUR, tedy přibližně 450 Kč. Za tuto částku pak podle recenzí nedostanete vůbec špatný kousek.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York je skvěle napsaným interaktivním příběhem ze světa World of Darkness, který si fanoušci této značky užijí. Zatímco vám většinou nabídne dobré počtení, sráží ho repetitivní vizuál, bugy a poměrně mělké možnosti voleb. Hráči, kteří jsou zvyklí na Vampire coby RPG, by měli snížit svá očekávání,” píše v recenzi PC Invasion, který hodnotí 70 %. Průměrné hodnocení na serveru Metacritic se drží na stejném čísle. Na Steamu jsou hráči poněkud přísnější a kladně hru hodnotí 65 % z nich.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York je k dispozici na PC.

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na