Vyzkoušejte si parádní závody Project CARS 2 zdarma. Demoverze pro PC i konzole

Od září dostupnou závodní hru Project CARS 2 si zájemci konečně mohou před nákupem vyzkoušet v demoverzi, která vychází jak pro počítače, tak konzole Playstation 4 a Xbox One.

Demoverze zabírá docela slušných 5 GB a nabízí možnost vyzkoušet si závodění ve třech vozech, kterými jsou Ferrari 488 GT3, Lamborghini Huracán LP610-4 a formule Renault 3.5. Své řidičské umění můžete předvádět na Red Bull Ringu.

Autoři ze studia Slightly Mad uvádějí, že tři vozy vás uvedou do různých motoristických disciplín a dají vám ochutnat, jak funguje jízdní fyzika a chování aut.

Majitelé PS 4 Pro a Xbox One X si mohou kromě toho prohlédnout rozšířené možnosti, které do Project CARS 2 přidá chystaný update. PC hráči zase dostanou malou ochutnávku podpory virtuální reality v plné verzi.

Recenze Project CARS 2

Jak z recenze doufám vyplynulo, Project CARS 2 nebudete hrát proto, že by hra vypadala skvěle nebo neustále motivovala novými výzvami. Budete ji hrát proto, že málokde najdete tak intenzivní zážitek na trati. Výzvy si budete muset sami vytvořit, k čemuž vám hra ale také nabídne dostatek příležitostí. Bude zajímavé sledovat, zda toto puristické závodění bude stačit na přicházející Forza Motorsport 7, která naopak v inscenaci a motivaci tradičně boduje,” zakončil Petr Fáral svou velmi pozitivně laděnou recenzi.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na