Xbox One X zlevnil. Nejvýkonnější konzole na trhu nyní stojí 7599 Kč

Microsoft očividně zahájil poslední fázi aktivního života svých konzolí Xbox One. Už před Vánoci zaujal slevovými akcemi, kdy bylo možné koupit ryze digitální model (bez mechaniky) Xboxu One S za pouhé čtyři tisíce, čehož podle obchodníků mnozí využili k zajímavému dárku pod stromeček. Tehdy byla zlevněna také nejvýkonnější konzole na trhu, kterou je Xbox One X, a to na devět tisíc. Zde však byl zájem přeci jen menší.

Období povánočních výprodejů však dává novou příležitost ke slevám. Ty jsou nyní zaměřeny právě na Xbox One X, jehož cena klesla na velmi atraktivních 7599 Kč. Aby nabídka byla ještě atraktivnější, můžete si za stejnou cenu koupit konzoli v balení s vybranou hrou. Aktuálně jsou k dispozici atraktivní hity jako Star Wars Jedi: Fallen Order nebo Gears 5.

Microsoft se tak zjevně snaží zvýšit atraktivitu svých konzolí, které jsou na trhu už opravdu dlouho. Za necelý rok je pak vystřídá nová generace v podobě Xbox Series X.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
MLLL
Host
MLLL

Nejvýkonejší konzole na trhu? Waht