Začíná letní výprodej na Steamu. Atraktivní hry až se 75% slevou

Pokud byste si rádi doplnili svou virtuální herní knihovničku, aktuálně máte šanci v internetovém obchodě Steam, který spustil svůj již tradiční letní výprodej. Tím se snaží vykompenzovat jisté herní sucho, pokud jde o nové tituly, které by přilákaly zákazníky.

Tip na článek:  Šílenství kolem Epic Games Store - názor hráče

Na rozdíl od běžných slevových akcí není Steam Summer Sale jen tak na oko, ale umožní vám pořídit řadu titulů s výraznou, obvykle alespoň 50%, ale až 75% slevou. Z velké části jde o výprodejové tituly ze závěru loňského roku. Sem můžeme zařadit například Assassin’s Creed Odyssey (29,99 EUR, 50% sleva) nebo Shadow of the Tomb Raider (23,99 EUR, 60% sleva).

S výraznou slevou jsou ale k mání tradiční taháky, které se prodávají velmi dobře dlouhodobě a jejichž tvůrci nemají takovou motivaci dávat je do výprodejů. Tentokrát se ale poštěstilo, a tak můžete pořídit GTA 5 za 14,99 EUR (50% sleva), Civilization 6 za 14,99 EUR (60% sleva) nebo Zaklínač 3 za 8,99 EUR (75% sleva). Do akce šel rovněž české tituly Euro Truck Simulator, který je v 75% slevě za 4,99 EUR, stejně jako Kingdom Come: Deliverance (17,99 EUR, 40% sleva) a Arma 3 (9,51 EUR, 66% sleva).

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
PanicJakub
Host
PanicJakub

Na rozdíl od konkurence si můžete alespoň něco i v akci koupit, ne jak epicshitstore

Jakub Jarý
Člen

Tak jsem se podíval a nic, nuda 😀 Tenhle výprodej vynechám asi