Zaklínač nabídne méně fantasy, zato více hororu. Může mít až 7 sezón

Pokud od seriálového Zaklínače očekáváte další fantasy ságu, budete dost možná zklamaní. Podle Juliana Parryho, který se v rámci natáčení staral o speciální efekty, nás The Witcher v tomto ohledu pravděpodobně překvapí.

Tip na článek:  Seriál Zaklínač v epickém traileru. Premiéra 20. prosince

Určitě si myslím, že to jde spíše směrem k hororu,” říká Parry. “Snažili jsme se z toho fantasy vyjmout. Můžu upřímně říct, že seriál nebude “fantastický”. Tedy jistě, bude fantastický, ale v přízemním hororovém smyslu. Například když si vezmete Strigu (prokletou ženu). To je opravdu děsivě vypadající věc. Opravdu nepříjemná.

Julian Parry se nechal také slyšet, ať se příliš netěšíme na velké bitvy. Jako příklad uvádí nilfgaardskou armádu, která je příliš velká na to, aby jí bylo v silách tvůrců vytvořit.

Tip na článek:  Seriál Zaklínač nebude kopií Hry o trůny nebo Pána prstenů

Netflix má se Zaklínačem podle všeho velké plány. Podle showrunnerky Lauren Hissrich mají tvůrci aktuálně materiál na celých sedm sezón. To pochopitelně ještě neznamená, že se jich dočkáme, ale druhé sezóně už by nemělo stát nic v cestě.

Seriál The Witcher bude mít premiéru 20. prosince 2019.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na